Szkoły Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kazimierzy Wielkiej zapraszają młodzież i dorosłych do podjęcia nauki. Zajęcia organizowane są w systemie dziennym i zaocznym. Wybór kształcenia w Szkołach ZDZ to szansa na uzyskanie poszukiwanych na rynku pracy kwalifikacji zawodowych. Zajęcia prowadzone są w stale modernizowanych i wyposażanych w nowoczesne pomoce dydaktyczne pracowniach.
Oferujemy naukę w Technikum, Branżowej Szkole I Stopnia, Branżowej Szkole II stopnia oraz Szkole Policealnej dla Dorosłych. Oferujemy naukę w następujących zawodach: technik budownictwa, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik informatyk, technik rolnik, technik agrobiznesu, technik architektury krajobrazu, technik hotelarstwa, technik usług fryzjerskich, cukiernik, kucharz elektryk.

10 powodów dla których warto wybrać naukę w Szkołach ZDZ w Kazimierzy Wielkiej:

1. Oferujemy naukę w atrakcyjnych zawodach i poszukiwanych specjalnościach.
  2. Posiadamy uprawnienia szkół publicznych i kształcimy zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej.
  3. Umożliwiamy naukę w specjalistycznych pracowniach dydaktycznych (m.in.: komputerowych, multimedialnych, budowlanych, gastronomicznych).
  4. Kompleksowo przygotowujemy do podjęcia pracy w wyuczonym zawodzie.
  5. Organizujemy atrakcyjne praktyki zawodowe za granicą (Włochy, Hiszpania), po których młodzież otrzymuje uznawany przez pracodawców w całej UE certyfikat Europass - Mobilność.
  6. Zapewniamy udział w dodatkowych bezpłatnych lekcjach nauki języków obcych.
  7. Organizujemy obozy dla młodzieży: sportowe, obronne, integracyjne, survivalowe, wspinaczkowe czy narciarskie.
  8. Organizujemy dodatkowe zajęcia i obozy, które finansowane są ze środków Unii Europejskiej.
  9. Umożliwiamy młodzieży doskonalenie umiejętności, rozwijania zainteresowań, która ma możliwość ich prezentacji w konkursach i festiwalach, olimpiadach.
  10. Umożliwiamy bezpłatne zdobycie nowych dodatkowych kwalifikacji na kursach.